betclic

Rossiter rozczarowany postawą Cooka i Lamberta

Ostatnia aktualizacja: 11/03/16 17:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Selekcjoner Wielkiej Brytanii Alun Rossiter jest zadowolony z efektów zgrupowania w chorwackim Gorican, przygotowującym jego podopiecznych do walki w lipcowym finale Drużynowego Pucharu Świata 2016. Zawody odbędą się na torze w Manchesterze.

Na południu Europy do dyspozycji aktualnego menedżera Swindon Robins byli Lewis Bridger, Jason Garrity, Kyle Newman, Richie and Steven Worrall, Josh Auty, Lewis Kerr, Kyle Howarth, Josh Bates oraz Chris Harris.

Zabrakło natomiast Taia Woffindena i Scotta Nichollsa, którzy ze względu na inne plany nie mogli wyjechać z resztą kadry, a także Craiga Cooka i Roberta Lamberta. Nieobecność tych dwóch ostatnich była jedynym rozczarowaniem dla popularnego "Rosco".

- Scott i Tai planują czas z dużym wyprzedzeniem, ale jestem trochę zawiedziony, że nie wszyscy mogli dojechać. Mam jednak nadzieję, że w przyszłym roku taka sytuacja się nie powtórzy i wszyscy będą mogli uczestniczyć - podkreślił Rossiter dla oficjalnej strony Speedway Grand Prix.

- Jeśli zawodnicy chcą być częścią tej drużyny, to muszą dać coś od siebie i być obecni. Wyślemy zaproszenia z jeszcze większym wyprzedzeniem. BSPA pokryła wszystkie koszty związane z hotelem i wynajęciem toru. Chłopaki musieli sobie sfinansować tylko podróż - zakończył wątek opiekun "Rudzików".

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!