betclic

Ruch pracuje nad transferami. Wiceprezes zdradza priorytety

Ostatnia aktualizacja: 16/11/15 14:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Wiceprezes Ruchu Chorzów ds. sportowych, Mirosław Mosór przyznał, że jego klub w dalszym ciągu będą stawiali na młodych polskich zawodników.

Ekipa prowadzona przez Waldemara Fornalika po piętnastu rozegranych spotkaniach z dorobkiem 21 punktów plasuje się na siódmym miejscu. Do podium na chwilę obecną zespół z Chorzowa traci trzy "oczka".

- W przeszłości, gdy koniec rundy był także końcem grania w danym roku kalendarzowym, to była dobra chwila na oceny i podsumowanie. Ale dziś? Wszystko dzieje się tak płynnie. Jedna runda się zakończyła, druga zaraz się zacznie. W tym roku przed nami jeszcze sześć spotkań. Musimy podejść do nich w pełni skoncentrowani, bo tak naprawdę nic jeszcze nie osiągnęliśmy - powiedział Mirosław Mosór, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Zbliżający się z każdym meczem podział ligi na lepszą i gorszą ósemkę będzie potęgował stres. Dodatkowo będą dochodziły też problemy kadrowe związane z kontuzjami i kartkami. Tyle, że to już mamy przerobione, bo jesienią los nas nie oszczędzał - kontynuował.

- Cieszymy się, że nasi młodzi gracze znaczą dla zespołu coraz więcej. Chcemy dalej iść tą drogą. Pracujemy nad zimowym transferami, a priorytetem nadal będzie pozyskiwanie młodych, polskich zawodników. Jesteśmy w połowie drogi. Jeżeli w rundzie rewanżowej uda nam się obronić miejsce w pierwszej ósemce, to będzie wielka radość - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!