betclic

Rudnevs tłumaczy żonę: przeżyliśmy tragedię

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 13:53, Komentarzy: 4

0
4
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

W piątek media obiegła wiadomość o makabrycznym urazie Arjomsa Rudnevsa, który trafił do szpitala z niemal odgryzionym językiem. Sprawcą była żona piłarza, którą ten teraz broni.

Pierwsze informacje mówiły o tym, że Łotysz pokłócił się z małżonką, a ta ugryzła go w język. Zrobiła to tak mocno, że piłkarz trafił do szpitala, w którym lekarze zszyli pokiereszowany organ.

Teraz okazuje się, że zajście jest powiązane z rodzinną tragedią państwa Rudnevsów. Kilka dni wcześniej żona piłkarza poroniła. Piłkarz Hamburgera SV poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka.

Treść całego oświadczenia Artjomsa Rudnevsa:

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice,

Ostatnio media wypuściły w obieg wiele nieprawdziwych, krzywdzących informacji na temat mnie i mojej rodziny. Za szeroko opisywanym zajściem na ulicach Hamburga kryje się osobista tragedia, o której nikt - aż do tej pory - nie wspomniał ani słowem. Mam o to ogromny żal, bo całą sprawę przedstawiono w oparciu o domysły, które ukazały Państwa Rudnevs w bardzo niekorzystnym świetle.

Prawdę mówiąc, przechodzimy teraz prawdziwe piekło. Ja i moja żona Santa z radością wyczekiwaliśmy narodzin trzeciego wspólnego dziecka. Niestety, w sobotę 29 sierpnia 2015 roku, kilka dni przed incydentem, Santa poroniła.

Żadna tragedia w życiu kobiety nie może równać się ze śmiercią dziecka. Santa, podobnie jak każda inna matka po identycznym dramacie, nie potrafi od razu dojść do siebie. Feralnego wieczoru w Hamburgu, przestała myśleć racjonalnie i wpadła w nieuzasadnioną furię, gdyż była zrozpaczona po stracie dziecka. Nie mam pretensji do Santy o to, co się stało. Od 11 lat jesteśmy w związku, od 6 szczęśliwym małżeństwem, nigdy nie dochodziło między nami do karczemnych awantur i jakichkolwiek aktów przemocy. To, co się stało, jest trudną do zrozumienia reakcją matki po śmierci dziecka. Nie mam najmniejszego zamiaru wnosić przeciw Sancie jakiegokolwiek oskarżenia. Rodzina powinna trzymać się razem, zwłaszcza w tak trudnych chwilach. W związku z powyżej przedstawionymi faktami dementuję, że powodem sprzeczki był mój romans z inną kobietą. Według autora jednego z artykułów w chwili sporu miałem przebywać w towarzystwie kochanki. To również kłamstwo. Kobietą towarzyszącą nam tamtego wieczoru była ciotka Santy, która przyjechała zaopiekować się dwójką naszych dzieci i pomóc w pozbieraniu po tragedii.

Ponadto stanowczo zaprzeczam, że po przewiezieniu do szpitala zostałem zarejestrowany pod nieprawdziwym nazwiskiem. Fizycznie z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Ból języka powoli znika i nie przeszkadza w normalnym konsumowaniu potraw oraz poprawnej mowie. Według lekarzy spokojnie mogę wrócić do treningów w tym tygodniu. Nie jestem w stanie określić, kiedy to nastąpi. Jedyne, czego teraz pragnę, to trwać przy rodzinie w trudnych momentach i pomóc Sancie w powrocie do normalności. Kocham swoją rodzinę nad życie i zrobię wszystko, żeby układało się nam tak dobrze jak dawniej.

Przedstawicieli mediów informuję, że nie będę wypowiadał się na ten temat. Nie zamierzam komentować więcej tej sytuacji. Bardzo proszę o uszanowanie prywatności moich bliskich

Artjoms Rudnevs z rodziną
Źródło: sport.pl / facebook
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
bytom1920
Zarejestrowany od: 1552 dni
Ilość komentarzy: 1670
Oceny: -192
Kibicuje:
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
12.09.2015 / 09:45:46
Znowu Rudnevs?Przeciez wyparł sie swojego łotewskiego pochodzenia i kazał sie z ruska mianować Rudnev....
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 8138
Oceny: -8832
07.09.2015 / 16:38:03
Lizal jej przedzial i trafil na zyletke? Przeciez te tlumaczenia sa niedorzeczne.
Senior
Ejkon
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 731
Oceny: +3642
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Podbeskidzie Polska
07.09.2015 / 15:38:44
Powinni karać dziennikarzy co potrafią rozwalić komuś życie za cenę sensacji. Wymyślają co lepsze brednie a ludzie cierpią.
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1282 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3944
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
07.09.2015 / 14:02:21
amen i wara wszystkim od ich prywatnych spraw, zdrowia chłopie i otuchy żonie

Tabela