betclic

Rudol: Gra nie była najlepsza, ale wynik cieszy

Ostatnia aktualizacja: 22/10/16 10:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Pogoń Szczecin zwyciężyła pierwsze Derby Pomorza w obecnym sezonie. - Im dłużej jestem w klubie, tym większą mam świadomość tego, ile zawdzięczam Pogoni – przyznał w rozmowie z oficjalną witryną szczecinian Sebastian Rudol.

- Takie mecze mnie bardzo cieszą. Za nami są dwa trudne pojedynki z Legią i Arką, które chcieliśmy wygrać. Zdajemy sobie sprawę, że nasza gra nie była na najwyższym poziomie, ale wynik cieszy. Zwłaszcza to zero z tyłu - zaznaczył pomocnik.

Wygraną Portowców śledziła liczna grupa sympatyków ze Szczecina. - Cieszymy się, że kibice za nami podążają, bo to dla nich gramy – stwierdził stoper Dumy Pomorza. - Gramy dla ludzi, którzy trzymają za nas kciuki, dopingują nas i wymagają od nas jak najwyższego poziomu.

W Gdyni swoje 300. starcie w Lotto Ekstraklasie rozegrał Rafał Murawski. - Takie postacie jak „Muraś” stoją na czele naszego zespołu – dodał „Rudi”. - Każdy jest tutaj ważny, ale jego doświadczenie jest niezwykle cenne. Cieszę się, że mamy go w drużynie, i że chce nam pomagać. Zależy im, żebyśmy się rozwijali i to jest ważne - zapewnił uniwersalny zawodnik.

Dużą rolę w pokonaniu Arki odegrał Adam Frączczak, który zdobył dwa gole. - Cieszymy się, że Adam strzela bramki, ale nie zapominamy, że mamy Łukasza i Seiyę – powiedział obrońca Pogoni. - Mamy trzech naprawdę dobrych napastników. Dzisiaj to Adam dał nam bramki. Przed nami kolejne ważne mecze i wierzę, że wszyscy nasi napastnicy będą strzelać gole - podsumował swoją wypowiedź Rudol.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!