betclic

Rudol przed meczem z Wisłą: Zawalczymy o trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 12:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Piłkarze Pogoni Szczecin niemal w komplecie przygotowują się do sobotniego meczu z Wisłą Kraków. Do treningów z zespołem wrócili już wszyscy kadrowicze, poza Adamem Gyurcso, który w środę miał jeszcze wolne - czytamy na oficjalnej stronie Dumy Pomorza.

W zajęciach brał już udział Sebastian Rudol, który jeszcze we wtorek wieczorem w Tychach oglądał z ławki rezerwowych zwycięstwo kadry U-21 nad Niemcami.

 - Jestem zadowolony z wyjazdu na kadrę. Przypominałem sobie trochę zachowań prawego obrońcy, trenowałem, robiłem swoje, więc nic nie straciłem. Znam swoją pozycję w młodzieżówce i wiem, że Tomek Kędziora jest kapitanem drużyny. Chciałbym w przyszłości pojechać jako środkowy obrońca. Będę o to walczył, ale teraz i tak cieszę się z wygranej chłopaków – zapewnia „Rudi”.

Na kilka dni przed meczem to Portowcy są w lepszej sytuacji kadrowej. -
Z tego co wiem, to zabraknie „Małego”, Jovica, Pietrzaka i trenera Wdowczyka – mówi stoper.- Mój przyjaciel, Krystian Kujawa, jest zawodnikiem Wisły i wiem, co się tam dzieje. Mają wielu zawodników głodnych gry, bo zlikwidowali drużynę rezerw. To żadna przewaga na naszą korzyść. Zmiennicy często dają więcej. Tak było choćby w 1. kolejce w Krakowie. W zespole naszych rywali grało wielu młodych, a my przegraliśmy i to tylko potwierdza moją wersję, by skupić się na własnej grze - dodał.

Przy Twardowskiego spotkają się dwie drużyny, które mają za sobą passę wielu meczów bez przegranej. W przypadku szczecinian jest to 8 spotkań, a w przypadku „Białej Gwiazdy” 9 pojedynków.

- Staram się nie patrzeć na takie statystki, bo czasami działają na wyobraźnię. Niekiedy mówi się, że dana drużyna od parunastu lat nie wygrała lub nie przegrała na danym obiekcie, ale to tylko statystki, a my chcemy wygrać. Podejdziemy z szacunkiem, ale bez bojaźni i zawalczymy o 3 punkty – zaznacza Rudol.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!