betclic

Rumak: Celem było nie przegrać

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 12:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Głównym naszym celem było nie przegrać w Gliwicach - powiedział Mariusz Rumak, trener Śląska Wrocław, po remisie z Piastem 1:1, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Trzy ostatnie spotkania kończyliśmy z dużym bagażem bramek, więc chcieliśmy zagrać przede wszystkie solidnie w defensywie. Nie przegraliśmy, ale w kontekście całego meczu i naszych sytuacji, jest to strata dwóch punktów. Moi zawodnicy tak samo podchodzą do tego w szatni i jest to dobry sygnał dla wszystkich tych, którzy nam kibicują. Wierzę, że ta sportowa złość przełoży się na dobry wynik przed własną publicznością za tydzień - stwierdził szkoleniowiec Śląska.

- Gospodarze praktycznie nie stworzyli zagrożenia z gry, głównie zagrażali nam po stałych fragmentach, więc myślę, ze można optymistycznie patrzeć w przyszłość. Kolejne mecze będą lepsze w naszym wykonaniu - dodał.

- Nasza gra była oparta o zawodników, którzy najczęściej zdobywali punkty dla Śląska. Z wyjątkiem Dankowskiego, który miał wyłączyć z gry Mraza. Jestem zobligowany do podejmowania decyzji, mogą być one nietrafione, ale muszą być podjęte. Na przykład Augusto zagrał we wszystkich spotkaniach, w których Śląsk zdobywał punkty. Można to w jakiś sposób analizować - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21384
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 08:21:32
No to się im to udało wykonać plan.