betclic

Rumak: Do Poznania jedziemy, żeby wygrać, a nie żeby przegrać

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 16:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Do Poznania jedziemy, żeby wygrać, a nie żeby nie przegrać. Jesteśmy teraz w takim momencie, w którym powinniśmy być na początku sezonu - powiedział Mariusz Rumak, cytowany przez oficjalną stronę Śląska. 

W meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Śląsk zagra na wyjeździe z Lechem. Trener wrocławian, Mariusz Rumak przyznaje, że jego zespół jedzie do Poznania aby wygrać, a runda jesienna oddała jego potencjał. 

- Do Poznania jedziemy, żeby wygrać, a nie żeby nie przegrać. Jesteśmy teraz w takim momencie, w którym powinniśmy być na początku sezonu. Runda jesienna oddała nasz potencjał. W pięciu pierwszych meczach sezonu zdobyliśmy sześć punktów. Teraz znów gramy tymi rywalami i nie wiem, czy sześć punktów nas zadowoli - ocenił Rumak. 

Szkoleniowiec Śląska skomentował także sytuację kadrową swojej drużyny oraz wyjawił, kto może dostać szansę na grę. 

- Filipe należy do grupy, która tworzy kręgosłup drużyny. Ale nie jest niezastąpiony, musimy sobie poradzić bez niego. W środku pola może zagrać Idzik, ale nie tylko on był tam próbowany. Na pewno Ostoja dobrze przepracował dwa tygodnie. Madej nie odpuszczał, jego praca zaowocowała grą w I składzie w derbach. Uważam, że zagrał niezły mecz, jak cały Śląsk - dodał 39-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela