betclic

Rumak: Jedziemy do Zabrza po trzy punkty

Ostatnia aktualizacja: 27/04/16 14:54, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

- Jedziemy do Zabrza po trzy punkty, ale wiemy, że będzie o nie bardzo ciężko. Myślę, że Górnik jest kolektywem, który zaczyna dobrze wyglądać - mówił na przedmeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak.

Na początku spotkania z dziennikarzami Rumak odniósł się do poszczególnych piłkarzy.
- Dvali podoba mi się na stoperze i na lewej obronie i dlatego gra. W ostatnim meczu zainicjował kilka ofensywnych akcji i ta lewa strona naprawdę nieźle wyglądała. Hateley sam sobie zapracował na grę. Zasłużył na to ciężkim treningiem i determinacją. Jestem przekonany, że my, jako drużyna, jesteśmy w stanie grać jeszcze lepiej. Ja sam staram się zawodnika tak ustawić, żeby optymalnie wykorzystać jego potencjał. W profesjonalnym sporcie rywalizacja jest normalnością i musi ona być na każdej pozycji. Chciałbym, żeby w Śląsku było 20 zawodników gotowych do gry na dobrym poziomie. Wtedy miałbym bardzo trudne wybory w zestawieniu ustawienia - zaznaczył opiekun dolnośląskiej ekipy cytowany przez oficjalną witrynę zespołu.

Wrocławianie ostatnio poprawili stałe fragmenty gry. Najlepiej wychodzą im wyrzutu z autu, po których często padają bramki. – Żadnej prawdy nie odkryję. Pracujemy nad tym i jeżeli po pracy, którą wykonujemy na treningu, zdobywamy bramki, to jesteśmy szczęśliwi. Ćwiczymy też rzuty wolne, czy rzutu różne i mam nadzieję, że te elementy też dadzą nam radość. Nic nie dzieje się przez przypadek. Z drużyn, które walczą o utrzymanie, wszystkie pracują na tymi elementami. Grają podobnie, a niuanse decydują, czy strzela się gole, czy nie - przyznał były trener m.in. Zawiszy Bydgoszcz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
rrado1
Zarejestrowany od: 1675 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +77
Kibicuje:
Legia Warszawa Polska
29.04.2016 / 20:47:54
Pojechaliście ... ;)))
Solidny ligowiec
John_Cena
Zarejestrowany od: 405 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +9062
Kibicuje:
FC Barcelona
27.04.2016 / 15:49:07
No to wio:)

Tabela