betclic

Rumak: Naszym plusem jest to, że wszyscy są zdrowi

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 12:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Zmiany w naszym składzie mogą być, ale nie wykładam kart na stół, bo ułatwiłbym zadanie trenerowi przeciwników. Dużym plusem Śląska jest to, że wszyscy są zdrowi - mówi Mariusz Rumak, cytowany przez oficjalną stronę internetową Śląska Wrocław.

W poniedziałek, na zakończenie 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Śląsk na wyjeździe zagra z Koroną Kielce. Trener wrocławian, Mariusz Rumak, w tym spotkaniu będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. Żaden z nich nie zmaga się z kontuzją.

- Zmiany w naszym składzie mogą być, ale nie wykładam kart na stół, bo ułatwiłbym zadanie trenerowi przeciwników. Dużym plusem Śląska jest to, że wszyscy są zdrowi. Nie mogę powiedzieć, że Mariusz Pawełek jest w tej chwili pewny gry, bo mamy jeszcze trzy treningi przed meczem z Koroną i dopiero w niedzielę będzie czas na decyzje - powiedział Mariusz Rumak na przedmeczowej konferencji.

W ostatnim ligowym spotkaniu Śląsk przegrał z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:2. Następnie przez dwa tygodnie przerwy od LOTTO Ekstraklasy, spowodowanej meczami reprezentacji, przygotowywał się do spotkania z kielczanami.

- Przerwę reprezentacyjną wykorzystaliśmy, by popracować mocniej nad wydolnością. Patrząc na to, jak wyglądamy na treningu to mogę powiedzieć, że zespół idzie do przodu. Zrobiliśmy kolejny krok do przodu - dodał Rumak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela