betclic

Rumak: Nie chcę teraz oceniać piłkarzy indywidualnie

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 21:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Na każdej pozycji analizujemy, czy piłkarz jest w optymalnej dyspozycji. Ale nie chcę teraz oceniać graczy indywidualnie - mówił szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak po porażce 1:2 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Opiekun dolnośląskiej ekipy w kilku zdaniach przeanalizował przegrane starcie: - Mecz rozpoczął się dobrze dla nas. Nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji, żeby spotkanie rozstrzygnąć szybciej. Po przerwie dostajemy czerwoną kartkę, kuriozalnie zespół się cementuje, a rywal nie jest w stanie stworzyć sytuacji z gry. Stały fragment gry i tracimy drugą bramkę. Mogliśmy się pokusić o to, żeby strzelić, ale to Termalica ostatecznie wygrała - zaznaczył Rumak cytowany przez oficjalną stronę wrocławian.

- Dużo ostatnio rozmawiałem z dyrektorem sportowym. Głównie z nim. Nie chcę oceniać indywidualnie, ale uważam, że mamy małe pole manewru w środkowej strefie boiska. Wszedł Idzik i zagrał na pozycji numer 6, Ryota był cofnięty. Tutaj dopatrywałbym elementów, które można poprawić - dodał.

- Moim zdaniem Biliński zagrał dzisiaj dobre spotkanie. Był groźny, utrzymywał piłkę. Skrzydła były dzisiaj zdyscyplinowane. Madej to piłkarz, który może wygrać 1 na 1, dlatego zdecydowałem, że on wejdzie na boisko za Alvarinho - podsumował były trener Zawiszy Bydgoszcz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6427
Oceny: +18494
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.10.2016 / 12:03:15
Jak nie idzie to nie idzie.

Tabela