betclic

Rumak: Nie jest łatwo wygrać na wyjeździe 3:0

Ostatnia aktualizacja: 29/10/16 19:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Trener Śląska Wrocław, Mariusz Rumak, nie krył satysfakcji po wygranej 3:0 w Lublinie z Górnikiem Łęczna na otwarcie zmagań 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy. 

Dwukrotni mistrzowie Polski potrzebowali zaledwie pół godziny, aby jeszcze w pierwszej połowie zdobyć wszystkie trzy bramki. Dzięki tej wygranej awansowali na szóste miejsce w tabeli. 

- Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy kilka sytuacji, zdobyliśmy ładne bramki. Trzeba jednak powiedzieć, że to był trudny taktycznie mecz dla nas, ponieważ było to bardzo otwarte spotkanie - przyznał Rumak dla oficjalnej strony Śląska. 

- Górnik zostawał wieloma piłkarzami z przodu, dzięki czemu byli groźni po odbiorze piłki, za to nasze kontrataki miały często przewagę liczebną. Szkoda, że w drugiej połowie nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Cieszy jednak wynik, nie jest przecież łatwo wygrać na wyjeździe 3:0. Mnie osobiście bardzo cieszy to, że nie straciliśmy gola - podkreślił opiekun dwukrotnych mistrzów Polski. 

- Kiedy tak ładnie będziemy grać we Wrocławiu? Chciałoby się odpowiedzieć - za tydzień. Mówiłem latem, że możemy mieć problemy we wrześniu, ale potem powinno być lepiej. Na pewno zrobimy wszystko, by w tej rundzie zwyciężać we Wrocławiu - podsumował Rumak. 

(za slaskwroclaw.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 6265
Oceny: +18187
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.11.2016 / 19:37:03
No mecz bardzo udany.

Tabela