betclic

Rumak: Nie ma wymówek. U siebie musimy wygrywać

Ostatnia aktualizacja: 21/10/16 14:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie ma wymówek. U siebie musimy wygrywać, bo gramy przed własną publicznością. Patrząc na tabelę, Cracovia mniej punktów zdobywa na wyjazdach, ale ja bym się tym nie sugerował - powiedział Mariusz Rumak, cytowany przez oficjalną stronę Śląska Wrocław. 

W sobotę Śląsk Wrocław podejmie przed własną publicznością Cracovię. Mariusz Rumak, szkoleniowiec wrocławskiego klubu, podkreślił przed tym spotkaniem, że jego drużyna u siebie musi wygrywać. 

- Nie ma wymówek. U siebie musimy wygrywać, bo gramy przed własną publicznością. Na początku sezonu graliśmy we Wrocławiu z drużynami, które aspirują do tytułu mistrza Polski, więc były to teoretycznie trudniejsze spotkania. Później, po przerwie reprezentacyjnej, coś się złamało i pojawił się problem, bo przegrywaliśmy z rywalami, z którymi byliśmy w stanie wygrać. Mam nadzieję, że to się teraz obróci - mówi trener Śląska.

Rumak przestrzegł także przed lekceważeniem Cracovii, nawet jeśli ta drużyna nie zdobywa wielu punktów na wyjazdach. 

- Patrząc na tabelę, Cracovia mniej punktów zdobywa na wyjazdach, ale ja bym się tym nie sugerował. W stylu gry nie ma wielu różnic. Cracovia jest bardzo groźna w domu i na wyjazdach i zawsze chce dominować na murawie. Ale nie demonizujmy jej. To rywal, z którym jesteśmy w stanie wygrać
- dodał trener Śląska.
Źródło: asinfo
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!