betclic

Rumak: Nie możemy być spokojni, dopóki się nie utrzymamy

Ostatnia aktualizacja: 23/04/16 21:17, Komentarzy: 2

0
2
Fot. asinfo

- Nie możemy być spokojni, dopóki się nie utrzymamy. Jeśli dziś, przy takiej grze, stracilibyśmy punkty, byłoby to niesprawiedliwe - mówi Mariusz Rumak po wygranej z Podbeskidziem.

- Jeśli stracilibyśmy punkty po takiej grze, jaką dziś pokazaliśmy, to nie byłoby sprawiedliwie. Mieliśmy dużo sytuacji, ale przy nich pojawiała się myśl, żeby czegoś nie stracić, bo nie wykorzystywaliśmy naszych okazji. Potem rzut karny i zrobiło się nerwowo - ocenił trener Śląska Wrocław.
 
- Jest wygrana, ale nie może być hurraoptymizmu. Pracujemy dalej, by z Górnikiem znów zdobyć trzy punkty - przestrzegał cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
- Nic się nie zmienia w naszym nastawieniu. Nie możemy być spokojni, dopóki się nie utrzymamy. Nawet jeśli przed ostatnim meczem będziemy pewni pozostania w ekstraklasie, to naszym celem będzie pokazanie dobrego futbolu - zapewnił Mariusz Rumak.
Źródło: slaskwroclaw.pl
Dodaj komentarz
Junior
Karas13
Zarejestrowany od: 416 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +403
Kibicuje:
Argentyna Arsenal Londyn Borussia Dortmund Inter Mediolan Wisła Kraków Polska Real Madryt Atlético Madryt
24.04.2016 / 10:52:33
I tak trzymać!
Junior
zks
Zarejestrowany od: 802 dni
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +131
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Ajax Amsterdam
24.04.2016 / 07:34:01
utrzymają się liczy się wola walki o zwycięstwo

Tabela