betclic

Rumak: Połowa drużyn w Polsce jest na etapie budowy

Ostatnia aktualizacja: 22/07/16 20:16, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Śląsk-Lech)

Śląsk Wrocław zagra w sobotnim meczu LOTTO Ekstraklasy z Legią w Warszawie. Trener Mariusz Rumak powiedział, że najbliższe spotkania będą dla jego drużyny wyzwaniem.

Na starcie sezonu jego zespół zremisował przed własną publicznością z Lechem Poznań. - Dwóch bardzo trudnych rywali na początek to nie atut, a wyzwanie. Natomiast ja to odbieram inaczej. Przed nami nie dwa, a cztery ciężkie mecze, bo za chwilę gramy z Pogonią, która ma stabilny skład, a mecz dodatkowo rozgrywany będzie na wyjeździe. Później gramy z kolejnym pretendentem do tytułu mistrza Polski, czyli Lechią, która według mnie ma bardzo dobrych piłkarzy. Ja nie rozpatruje tego w kategoriach, że będziemy mieli to już za sobą, ale jako duże wyzwanie - powiedział Rumak, cytowany przez oficjalną stronę internetową Śląska.

- Zarówno Legia, jak my oraz połowa drużyn w Polsce jesteśmy na etapie budowy drużyny. Natomiast jeśli chodzi o sprawy personalne, to widać spore roszady w składzie mistrza Polski, które są spowodowane tym, że gra praktycznie co trzy dni. Jeśli chodzi o samą strukturę gry Legii, wiele się nie zmienia - ocenił szkoleniowiec drużyny z Wrocławia.

- Nie ustaliłem jeszcze wyjściowej jedenastki na sobotnie spotkanie, ale jest na to za wcześnie. Mamy w obwodzie kilka wariantów i postaramy się tak ustawić zespół, by przywieźć punkty z Łazienkowskiej - zakończył Rumak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela