betclic

Rumak: Przede wszystkim chcemy zagrać dobre spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 21:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Trener Fornalik jest dobrym fachowcem i na pewno długo analizuje grę swojego zespołu. Spodziewam się, że Ruch będzie lepszym zespołem niż dwa tygodnie temu – stwierdził na konferencji prasowej przed spotkaniem z Niebieskimi szkoleniowiec Śląska Wrocław, Mariusz Rumak. 

Zielono-biało-czerwoni po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli siódme miejsce. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującej Lechii Gdańsk tracą w tym momencie sześć "oczek". 

Trener Fornalik jest dobrym fachowcem i na pewno długo analizuje grę swojego zespołu. Jeśli jego drużyna traci dużo bramek, to przez te dwa tygodnie nad tym na pewno pracowali. Spodziewam się, że Ruch będzie lepszym zespołem niż dwa tygodnie temu – powiedział Mariusz Rumak, cytowany przez "slaskwroclaw.pl".

Natomiast my też wykonaliśmy swoją pracę, więc patrzymy optymistycznie. Zrobimy wszystko, żeby strzelić bramkę u siebie, ale nie będzie to frontalny atak i hurraoptymizm. Przede wszystkim chcemy zagrać dobre spotkanie i wygrać mecz – zaznaczył.

Nie szukamy wzmocnień na siłę, bo nie chodzi o uzupełnianie kadry, a jej wzmacnianie. Nowi zawodnicy sprawili, że rywalizacja na treningu jest mocna. Z tego jestem zadowolony i to na pewno zaprocentuje. Rozglądamy się za nowym zawodnikiem i jeśli uznamy, że ktoś będzie wstanie jeszcze wzmocnić Śląsk Wrocław, zaczniemy rozmawiać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7289
Oceny: +20493
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
12.09.2016 / 06:19:41
Dobrze powiedział.

Tabela