betclic

Rumak: W pierwszych czterech meczach mierzymy się z kandydatami do mistrzostwa

Ostatnia aktualizacja: 14/07/16 18:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Cieszę się, że nie mieliśmy żadnych problemów zdrowotnych podczas przygotowań. Optymistycznie podchodzimy do inauguracji ligi - wyznał Mariusz Rumak dla oficjalnej strony Śląska Wrocław. 

Dwukrotni mistrzowie Polski w najbliższy piątek rozpoczną zmagania w nowym sezonie Ekstraklasy od konfrontacji przed własną publicznością z Lechem Poznań. 

- Tak się złożyło, że już pierwszy mecz gramy z kandydatem do tytułu. W ogóle przez cztery początkowe spotkania mierzymy się z kandydatami do mistrzostwa. Ja jednak wierzę w zespół, który prowadzę, wierzę w tych chłopaków, którzy są w drużynie - przyznał były szkoleniowiec "Kolejorza" i Zawiszy Bydgoszcz. 

- Będę dbał, aby obcokrajowcy uczyli się polskiego. Wkrótce zaczną się ponownie odbywać lekcje naszego języka. Podstawą jest praca nad komunikacją na boisku. Jeśli tam będzie dobrze, to nie będzie problemów poza murawą - zapewnia opiekun wrocławian. 

- W Śląsku powinni pojawić się nowi zawodnicy. Potrzebujemy czterech środkowym pomocników, a mamy trzech. Potrzebna jest nam też większa konkurencja na pozycji napastnika - zaapelował na koniec Rumak. 

(za slaskwroclaw.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela