Rumuni zremisowali w sparingu przed EURO 2016

Ostatnia aktualizacja: 26/05/16 07:15, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarska reprezentacja Rumunii, która przygotowuje się do finałowego turnieju mistrzostw Europy, zremisowała w meczu towarzyskim z Demokratyczną Republiką Konga 1:1 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Stadio Giuseppe Sinigaglia w Como.

Pierwszego gola w tym starciu strzelił dla umownych gospodarzy Nicolae Stanciu. 23-letni ofensywny pomocnik na listę strzelców wpisał się w 27. minucie. Natomiast do wyrównania doprowadził na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Jeremy Bokila.

Rumuni swój pierwszy mecz na Euro 2016 rozegrają 10 czerwca. Wówczas zmierzą się z Francją w Saint Denis. Następnie zagrają w Paryżu ze Szwajcarią (15 czerwca). Natomiast rywalizację grupową zakończą 19 czerwca w Lyonie. Ich rywalem będzie wtedy Albania.