betclic

Rybarski: Górnik Łęczna potrafi grać w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 17/09/16 19:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Trener Górnika Łęczna Andrzej Rybarski nie ukrywał sporego zadowolenia po efektownym zwycięstwie swoich podopiecznych nad Koroną Kielce 4:0. 

Dzięki drugiej wygranej w sezonie ekipa z Lubelszczyzny awansowała na trzynaste miejsce w tabeli. Dwa efektowne gole zdobył w sobotę najlepszy na murawie Grzegorz Bonin. 

- Nie mówię o meczu, bo wszyscy go widzieli. Powiem o mojej drużynie. Bardzo dużo przed tym spotkaniem rozmawialiśmy na tematy mentalne. Wyciągaliśmy wnioski z rywalizacji z Piastem Gliwice w różnych miejscach i okolicznościach - podkreślił Rybarski cytowany przez oficjalną stronę Korony. 

- Bardzo się cieszę z tego, że drużyna w 100 procentach je wyciągnęła. Od razu jednak tonuję nastroje. Ta wygrana pokazała, że Górnik Łęczna potrafi grać w piłkę - kontynuował opiekun zespołu z Lubelszczyzny. 

- Chciałbym jednak, żeby nie było tak długiej przerwy pomiędzy naszymi kolejnymi zwycięstwami. Mam nadzieję, że już w następnym meczu zdobędziemy kolejne trzy punkty - podsumował Andrzej Rybarski. 

(za korona-kielce.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela