betclic

Rybarski: Nie możemy obawiać się Lecha

Ostatnia aktualizacja: 30/09/16 13:07, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Górnik Łęczna podejmie Lecha Poznań w piątkowym meczu 11. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Andrzej Rybarski, trener drużyny z Lubelszczyzny, powiedział, że kluczowe w tym spotkaniu może okazać się nastawienie mentalne.

- Cieszy fakt, że nie przegrywamy spotkań. Graliśmy dwa trudne mecze na wyjeździe w Gliwicach i Szczecinie. Wygraliśmy też u siebie z Koroną Kielce 4:0. Każdy punkt jest cenny, ale my zawsze walczymy o trzy, bo to jest cel nadrzędny. Czasem jednak z przebiegu meczu trzeba uszanować jeden punkt
- powiedział Rybarski na przedmeczowej konferencji prasowej.

- Lech zawsze miał ofensywny styl grania. Teraz bardziej walczą. Znamy ich wartość, ale ja bym jej nie przeceniał. Każda drużyna ma pewną wartość i należy szanować, co posiada przeciwnik, ale nie można się tego obawiać. W momencie, kiedy wychodzi się na boisko i gra się z Lechem, czy Lechią, to trzeba grać z każdym jak równy z równym - podkreślił.

- My również mamy swoją jakość. Może ona być różna na różnych pozycjach. Gdyby drużyny Lecha i Legii, to byłyby zespoły, przed którymi trzeba się położyć, to Legia nie powinna tutaj przegrać tylko wywieźć trzy punkty. Myślę, że właściwe nastawienie przed meczem może okazać się kluczowe. Ja wierzę, że jeśli Górnik Łęczna w poprzednich trzech spotkaniach zdobył osiem bramek, to w kolejnym również stać go na gola, a może nawet i więcej. Analizujemy na tyle Lecha, na ile jest to potrzebne. Nie skupiamy się jednak tylko na rywalach, ale na sobie i to jest dla nas kluczem - zaznaczył Rybarski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7193
Oceny: +20359
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
01.10.2016 / 12:07:21
Nikt czasu nie cofnie....Górnik porażka.

Tabela