betclic

Rybarski pozostanie trenerem Górnika Łęczna

Ostatnia aktualizacja: 12/06/16 13:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Andrzej Rybarski pozostanie trenerem Górnika Łęczna – ogłoszono na stronie internetowej klubu. 35-latek prowadzi zespół z Lubelszczyzny od maja. Na stanowisku zastąpił wtedy Jurija Szatałowa.

– Trener Rybarski to młody i ambitny człowiek, a nasz klub jest doskonałym miejscem dla takich ludzi. W kluczowym momencie minionego sezonu pokazał, że możemy na niego liczyć. Cieszymy się, że będzie prowadził zespół w nadchodzących rozgrywkach. Słowa uznania należą się trenerowi Szatałowowi, u boku którego trener Rybarski zbierał doświadczenie – powiedział prezes Górnika, Artur Kapelko.

Rybarski podczas swojej kariery pracował m.in. w Polonii Bytom, Cracovii i Podbeskidziu. Do Górnika Łęczna trafił w 2013 roku.

– Cieszę się, że zarząd obdarzył mnie takim zaufaniem. Jestem w Górniku już trzy piękne lata i wiele w tym czasie się wydarzyło. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Szczególne słowa podziękowania kieruję do trenera Jurija Szatałowa, od którego dużo się nauczyłem – stwierdził trener "Zielono-Czarnych".

Górnik Łęczna zakończył sezon 2015/16 na szóstym miejscu w grupie spadkowej. Miał jeden punkt przewagi nad Górnikiem Zabrze i cztery nad Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela