betclic

Rybnik i Swindon Robins bez Northa

Ostatnia aktualizacja: 15/02/16 07:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Dakota North nie będzie w sezonie 2016 ścigał się na Wyspach Brytyjskich i w Polsce - poinformowała oficjalna strona Swindon Robins.

24-letni Australijczyk, który miał także bronić barw KS ROW Rybnik, zdecydował się pozostać w ojczyźnie i wspierać w powrocie do zdrowia ojca, który pod koniec ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi w pracy.

- Dakota nie mógł doczekać się jazdy dla naszej drużyny. Niestety z jego tatą nadal nie jest dobrze po wypadku, dlatego zdecydował się anulować wszystkie swoje kontrakty w Europie - potwierdził Alun Rossiter, menedżer "Rudzików".

- On po prostu czuł, że nie będzie we właściwej kondycji i dobrym nastroju. Rozumiem jego decyzję, pomimo tego, że jest to nieco frustrujące. To dla nas cios, ale jesteśmy blisko poukładania wszystkich spraw, związanych z jego zastępstwem - dodał selekcjoner Wielkiej Brytanii.

W ekipie "Rudzików" w tym momencie zakontraktowani są Australijczycy Jason Doyle, Justin Sedgmen, Josh Grajczonek i Nick Morris oraz Brytyjczycy Charles Wright i Stefan Nielsen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!