Rybus na ławce rezerwowych, porażka Olympique Lyon

cristiano barni/Shutterstock
En Avant Guingamp pokonał u siebie z Olympique Lyon 2:1 w pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki Ligue 1. Całe spotkanie wśród rezerwowych gości spędził Maciej Rybus.

Przyjezdni objęli prowadzenie w 10. minucie. Na listę strzelców wpisał się Alexandre Lacazette. Miejscowi odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie. Najpierw do siatki trafił Mustapha Diallo. Potem zwycięską bramkę zdobył Nicolas Benezet.

Podopieczni Antoine'a Kombouarego po tej wygranej plasują się na ósmej pozycji w tabeli. Na swoim koncie mają 34 punkty. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Girondins Bordeaux.

Natomiast zespół prowadzony przez Bruno Genesio plasuje się na czwartej pozycji ze zdobytymi 40 „oczkami”. Jego kolejnym rywalem będzie Dijon FCO.