betclic

Rybus: Uczę się nowej roli

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 11:34, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Uczę się nowej roli z każdym meczem - powiedział Maciej Rybus po meczu reprezentacji Polski z Niemcami.

Rybus był jednym z najlepszych piłkarzy reprezentacji Polski. A przecież został rzucony na głęboką wodę - Adam Nawałka ustawił tego nominalnego skrzydłowego na lewej stronie obrony. Piłkarz Tereka Grozny gra na tej pozycji dopiero do kilkunastu tygodni. Zagrał na niej już w czerwcowym meczu Polska - Gruzja, od jakiegoś czasu występuje na niej także w drużynie klubowej. Jak sam przyznał, uczy się nowej roli w każdym meczu.

- Trener mi zaufał. Z Niemcami było trudno, zresztą zdawałem sobie sprawę, że będzie dużo roboty. Mam nadzieję, że zrobię progres - powiedział Rybus po meczu z Niemcami.

26-letni piłkarz jest pod wrażeniem gry reprezentacji Niemiec. Uważa, że Polacy na pewno nie przynieśli wstydu w meczu z tak wymagającym rywalem.

- Niesamowicie "klepią" piłką. Trzeba się dużo nabiegać, żeby im ją odebrać. Grają między liniami, z dużą wymiennością pozycji. Bardzo ciężko walczyć z takim zespołem. Są bardzo silni - powiedział Rybus, który dodał, że trudno nawet wyróżnić jakiegoś piłkarza rywali. Wszyscy prezentują bowiem światową klasę.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela