betclic

Rywal Lecha już w drodze do Poznania

Ostatnia aktualizacja: 20/07/15 19:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. fcsarajevo.ba

Zespół FK Sarajewo rozpoczął podróż do Poznania. Bośniacy zameldują się w stolicy Wielkopolski późnym wieczorem, a do domu wrócą w czwartek rano - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Mistrz Bośni i Hercegowiny zdecydował się na wyprawę samolotem rejsowym swojego sponsora, Turkish Airlines. Z Sarajewa wylecieli do Berlina, gdzie lądować będą na lotnisku Tegel. Ze stolicy Niemiec do Poznania dotrą autokarem około godziny 22. Na miejsce zakwaterowania wybrali Andersia Hotel.

Na wtorek sztab szkoleniowy FK Sarajewo zaplanował dwa treningi. Wieczorne zajęcia drużyna przeprowadzi na INEA Stadionie, poprzedzone będą one konferencją prasową. W dniu meczu odbędą już tylko rozruch. Po spotkaniu Bośniacy spędzą noc w hotelu, by nad ranem udać się w podróż powrotną do domu, ponownie przez Berlin.

Mistrzowie Bośni i Hercegowiny zdają się wierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone. Mimo domowej porażki 0-2 ich trener nie składa broni: - Postaramy się sprawić niespodziankę. Wszyscy moi zawodnicy są zdrowi i choć rezultat pierwszego meczu jest niekorzystny, chcemy w rewanżu odwrócić losy rywalizacji  - powiedział dziennikarzom sport.pl

Rewanżowy mecz Lech - FK Sarajevo już w środę o 20:45.
Źródło: asinfo./sport.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!