betclic

Rywal Legii: Przyjechaliśmy po 3 punkty

Ostatnia aktualizacja: 26/11/15 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com (Legia w meczu z Brugge)

- Myślę, że Legia jest w tej chwili lepiej zorganizowana niż wtedy, gdy mierzyliśmy się z nią w Herning. Ponadto, poszczególni piłkarze znajdują się w znacznie lepszej formie indywidualnie - powiedział przed czwartkowym meczem z ''Wojskowymi'' trener FC Midtjylland Jess Thorup.

- Myślałem o tym, czy powinienem zmieniać skład w związku z tym, że już 72 godziny po spotkaniu w Warszawie zagramy z FC Kopenhaga, ale teraz jesteśmy w Polsce i skupiamy się na meczu z Legią - zapewniał opiekun duńskiej ekipy cytowany przez legia.com.

- Legia jest bardzo silną drużyną, zdajemy sobie z tego sprawę. Po zmianie trenera awansowali na drugie miejsce w tabeli polskiej Ekstraklasy. Doceniamy klasę rywala, liczymy jednak na trzy punkty - zapewnił Thorup i równocześnie dodał: - Zawsze wychodzimy na boisko po trzy punkty. Club Brugge ma szanse na zwycięstwo z Napoli, ale skupmy się na sobie. Nawet jeden punkt zdobyty w Warszawie postawiłby nas w bardzo dobrej sytuacji w kontekście wyjścia z grupy.

- Jestem tutaj po to, by nie ukrywać swojego wewnętrznego wilka i wygrać w czwartek mecz - podsumował w nieco humorystyczny sposób szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!