betclic

Rzadki gest Bełchatowa

Ostatnia aktualizacja: 28/07/15 20:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ARIVALD, wikicommons

Norbert Misiak został zawodnikiem GKS-u Bełchatów - ogłoszono na stronie internetowej pierwszoligowego klubu. 21-letni piłkarz związał się z "Brunatnymi" trzyletnim kontraktem.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Misiak dwa dni temu doznał ciężkiej kontuzji. W sparingu GKS Bełchatów z Wartą Sieradz młody skrzydłowy zerwał więzadło krzyżowe i może pauzować nawet przez osiem miesięcy. Działacze z Bełchatowa nie wycofali się jednak z umowy - to godne odnotowania i pochwały postępowanie

- Decyzja o zawarciu umowy z byłym pomocnikiem Legii Warszawa, pomimo odniesienia przez niego kontuzji w ostatnim sparingu, stanowi dowód realizacji zaciągniętych zobowiązań i konsekwentnego wykonywania przyjętej przez nasz klub strategii. Młody skrzydłowy pokazał się z bardzo dobrej strony podczas trwających od 16 lipca testów, dzięki czemu od dziś jest już oficjalnie zawodnikiem PGE GKS-u Bełchatów. Kontrakt uwzględnia konieczność dokonania zabiegów medycznych oraz okres rehabilitacji - napisano na portalu GKS-u.

Występujący na prawej stronie pomocy zawodnik jest wychowankiem Legii Warszawa. W zeszłym sezonie zadebiutował w Ekstraklasie. Wystąpił w wyjazdowym spotkaniu 21. kolejki przeciwko Koronie Kielce. Był to jego jedyny dotychczasowy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W pierwszej kolejce 1. Ligi piłkarze Rafała Ulatowskiego zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Mecz rozegrany zostanie 1 sierpnia w Bełchatowie.
Źródło: asinfo / własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela