betclic

Rzeźniczak: Musimy wziąć się w garść

Ostatnia aktualizacja: 05/10/15 11:29, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W niedzielę Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe 2:2 z Górnikiem Zabrze. Dla stołecznej ekipy było to trzecie z rzędu spotkanie bez wygranej. - Musimy wziąć się w garść i zacząć wygrywać, chociaż myślę, że dzisiaj zasłużyliśmy na trzy punkty - mówił po ostatnim gwizdku sędziego Jakub Rzeźniczak.

- W drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje i mogliśmy, a nawet powinniśmy zdobyć zwycięską bramkę - stwierdził Rzeźniczak cytowany przez oficjalną stronę stołecznej ekipy.

- Indywidualnie nie jesteśmy w optymalnej formie. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogę grać lepiej. Myślę, że koledzy również. Do tej optymalnej formy brakuje dużo, ale nie chodzi o zmęczenie fizyczne. I ja i koledzy biegaliśmy dzisiaj dużo nawet pod koniec meczu, ale widzę, że w przeciwieństwie w poprzedniego sezonu, kiedy piłka szukała mnie w polu karnym po stałych fragmentach, teraz jest odwrotnie. Na formę zawodnika składa się wiele czynników, również szczęście. A my po prostu nie gramy najlepiej - przyznaje zawodnik warszawian.

- W ostatnim tygodniu całej drużynie spekulacje dotyczące nowego trenera na pewno nie pomagały. Czuję się winny, że te spekulacje w ogóle się pojawiły, bo wynik na boisku zależy głównie od piłkarzy - podsumował "Rzeźnik".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela