betclic

Sadowski: Jestem dumny z pracy w Zagłębiu

Ostatnia aktualizacja: 28/05/16 17:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Nigdy nie czułem zawodowego wypalenia. Jestem dumny z pracy w Zagłębiu, z historii naszego klubu. Pracuję tutaj 11 lat i czuję się tylko mocniej związany z Zagłębiem Lubin. Mam w głowie mnóstwo pomysłów, by klub szedł do przodu – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie nowy prezes zarządu Miedziowych, Robert Sadowski.

Na stanowisku zastąpił on Tomasza Dębickiego, który sprawował tę funkcję od 1 lipca 2013 roku. 

Przypomnijmy, iż w zakończonym nie tak dawno sezonie podopieczni Piotra Stokowca zajęli trzecie miejsce i tym samym wywalczyli sobie udział w kolejnych eliminacjach Ligi Europy. Warto także zaznaczyć, iż miedziano-biało-zieloni byli beniaminkiem Ekstraklasy. 

Wdrażanie do obowiązków przebiega szybko, bo po otrzymaniu nominacji omówiłem pierwsze kwestie z Radą Nadzorczą. Poczyniłem pewne ustalenia z dyrektorem sportowym, a w najbliższym czasie spotkam się z trenerem. Kwestia przygotowań jest pod pełną kontrolą, zespołem zajmuje się grono fachowców, którzy wiedzą, jak pracować z drużyną – powiedział Robert Sadowski, cytowany przez "zaglebie.com".

Ustalani są sparingpartnerzy, znamy miejsce i czas obozu, czekamy na losowanie pierwszej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi zawodnikami, którzy mają wzmocnić zespół, mając świadomość, że drużyna potrzebuje dopływu „świeżej krwi”, bo rywalizował będzie na trzech frontach – zaznaczył.

Nigdy nie czułem zawodowego wypalenia. Jestem dumny z pracy w Zagłębiu, z historii naszego klubu. Pracuję tutaj 11 lat i czuję się tylko mocniej związany z Zagłębiem Lubin. Mam w głowie mnóstwo pomysłów, by klub szedł do przodu i wspólnie ze swoimi pracownikami, zamierzam je wdrażać. Nasze Zagłębie ma dawać powody do satysfakcji i radości – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela