betclic

Sajfutdinow: Chciałbym wrócić do Grand Prix

Ostatnia aktualizacja: 28/06/16 07:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Sergey Kuznecov / Shutterstock.com

Emil Sajfutdinow w niedzielnym meczu Get Well Toruń z Fogo Unią Leszno (48:41) zdobył dwanaście punktów, które pomogły podopiecznym Adama Skórnickiego wywalczyć bonus za lepszy bilans w dwumeczu z "Aniołami".

Dla indywidualnego mistrza Europy był to dopiero pierwszy mecz PGE Ekstraligi w tym sezonie. Rosjanin musiał bowiem pauzować po kontuzji obojczyka doznanej podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Cup.

- Po mojej kontuzji nie ma już praktycznie śladu. Wszystko jest już w porządku - zapewnił Sajfutdinow w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

- Potrzebuję przede wszystkim czasu. Cały czas wykonuję te przysłowiowe kroki, lecz wszystko staram się robić stopniowo, nie napędzam się niepotrzebnie. Teraz już wiem, że chciałbym wrócić do Grand Prix i walczyć o mistrzostwo świata - deklaruje Rosjanin, który być może będzie walczyć przeciwko Polakom w półfinale DPŚ 2016 w Vojens.

- Nazwiskami moglibyśmy zdobyć nawet złoto, ale to jest jednak żużel i z pewnością o to złoto każda drużyna będzie zacięcie walczyć. Najpierw, nieważne w jakim składzie, trzeba pojechać w półfinale i zdobyć awans do finału, by móc myśleć o czymś więcej - dodał Emil Sajfutdinow.

(za speedwayekstraliga.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!