betclic

Sajfutdinow: Końcówka sezonu nie była zła

Ostatnia aktualizacja: 10/10/16 08:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Emil Sajfutdinow ze względu na poważną kontuzję stawu barkowego stracił kilka miesięcy i głównie z tego powodu ten rok nie może zaliczyć do satysfakcjonujących.

Zarówno Fogo Unia Leszno w Polsce, jak i VMS Elit Vetlanda w Szwecji, czyli kluby w których startował Rosjanin, nie zdołały przebić się do fazy play off i zakończyły zmagania na rundzie zasadniczej.

- Był to jeden z najcięższych sezonów dla mnie w mojej karierze, szczególnie psychicznie - przyznał Sajfutdinow w poście na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

- Zaczynać sezon pod koniec czerwca naprawdę jest bardzo ciężko. Początek był bardzo ciężki i miałem dużo problemów, żeby dogonić pozostałych zawodników, ale dzięki ciężkiej pracy mojej i mojego teamu końcówka sezonu nie była zła - przyznał dwukrotny indywidualny mistrz Europy.

- Udowodniłem sobie, że mogę się ścigać na dobrym poziomie. W tym miejscu dziękuje wszystkim za doping, całemu teamowi za wykonaną prace, sponsorom i klubom, w których startowałem. Teraz jest czas dla rodziny i czas przygotowań do następnego sezonu. Życzę wszystkim miłej zimy i do zobaczenia w marcu - dodał Sajfutdinow.

Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!