betclic

Salamon: Będziemy twardo stąpać po ziemi

Ostatnia aktualizacja: 07/06/16 11:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Bartosz Salamon zapewnił, że reprezentacja Polski jest gotowa na Euro 2016 i że on i jego koledzy z zespołu do spotkania z Irlandią Północną podejdą bardzo skoncentrowani.

Jesteśmy gotowi. Przygotowania przebiegły bez żadnych problemów. Zagraliśmy dwa sparingi, które na pewno nam pomogą. Dzięki nim wszyscy, myślę tu o całym piłkarskim środowisku, będziemy twardo stąpać po ziemi. Do pierwszego meczu z Irlandczykami na pewno podejdziemy bardzo skoncentrowani. Wiemy, że na takim turnieju każde spotkanie trzeba wybiegać i pokazać maksimum swoich możliwości - zapowiedział obrońca cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

W potyczkach z takimi zespołami, jak Litwa czy Irlandia Północna, kluczowa jest koncentracja. Masz być może mniej sytuacji do wykazania się w obronie, ale w momencie, gdy dochodzi do takiej sytuacji, musisz być w stu procentach gotowy. Dlatego trzeba zachowywać pełną koncentrację, zawsze „iść” za akcją. Z jednej strony mądrze rozgrywać do przodu, a z drugiej być przygotowanym na kontrataki rywali i je zatrzymywać - wyjaśniał Bartosz Salamon.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1280 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3944
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
07.06.2016 / 15:11:59
spokojnie w rewanżu wystarczy nam bramkowy remis, dziwne że szpaku o tym nie wspominał