betclic

Salamon: Rywale nabierają do nas respektu

Ostatnia aktualizacja: 19/06/16 16:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Reprezentacja Polski w obu meczach na Euro 2016 nie straciła gola. Obrońca "Biało-Czerwonych", Bartosz Salamon powiedział na konferencji prasowej, że dobra gra defensywna jest zasługą całej drużyny.

- Michał Pazdan i Kamil Glik w obu meczach zagrali znakomicie. Udało nam się zachować czyste konta bramkowe. To dowód na to, że cały zespół zagrał dobrze w defensywie. Jestem z tego powodu szczęśliwy. Ja nie zastanawiam się na swoimi szansami na grę. Przed turniejem wiedziałem, jaka będzie moja rola. Chcę być przygotowanym do gry, gdy nadejdzie moja kolej - zaznaczył stoper Cagliari.

Po dwóch kolejkach fazy grupowej Euro 2016, Polska zajmuje drugie miejsce w tabeli. Piłkarze Adama Nawałki wraz z Niemcami mają po cztery punkty. O jeden mniej zgromadziła na swoim koncie Irlandia Północna.

- Już przed mistrzostwami rywale nasz szanowali, a po dwóch meczach nabierają jeszcze większego respektu. To nie może nas jednak uspokoić - dodał 25-letni piłkarz.

W ostatnim meczu fazy grupowej Polska zmierzy się z Ukrainą. Spotkanie odbędzie się we wtorek na Stade Velodrome w Marsylii.

- Ukraińcy będą grali jedynie o honor, ale my chcemy odnieść zwycięstwo. Trener podejdzie do tego spotkania bardzo poważnie. Na pewno wystawi najlepszy skład. Zawodnicy, którzy jeszcze nie zagrali muszą cierpliwie czekać na swoją szansę - powiedział Salamon.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!