betclic

"Sanches jest pewny siebie. Niczego się nie boi"

Ostatnia aktualizacja: 02/07/16 09:29, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Nani komplementuje Renato Sanchesa. Jego zdaniem Manchester United będzie sobie pluł w brodę, że nie zakontraktował młodego Portugalczyka.

Już od kilku tygodni wiadomo, że Sanches w przyszłym sezonie będzie grał w Bayernie Monachium. Niemiecki klub zapłacił za 18-latka aż 35 milionów euro. O Portugalczyka zabiegał też Manchester United. Według Naniego "Czerwone Diabły" będą bardzo żałować tej transferowej porażki.

- Renato Sanches byłby wspaniałym wzmocnieniem dla Manchesteru United. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Miał jednak wybór i postawił na Bayern Monachium.Mam nadzieję, że to dobry ruch. Teraz jednak Manchester United wie, że stracił szansę na pozyskanie świetnego piłkarza - uważa Nani

- Renato jest bardzo pewnym siebie piłkarzem. Jest bardzo młody, ale ma już wielki wpływ na grę. Nie boi się wielkich meczów. Dobrze widzieć, że młody zawodnik chce być gwiazdą i spełniać swoje marzenia. Nie można bać się niczego. On się nie boi - komentuje reprezentant Portugalii.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior
Keiser
Zarejestrowany od: 396 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +4
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
02.07.2016 / 13:17:42
Wybranie Bayernu to świetna decyzja w jego wypadku. Pytanie, czy uda mu się wejść do pierwszego składu.
Kluczowy zawodnik
kowalkiPPP
Zarejestrowany od: 1589 dni
Ilość komentarzy: 3957
Oceny: +40627
Kibicuje:
Liverpool FC Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz
02.07.2016 / 09:46:35
z Polską zagrał znakomicie, a on ma dopiero 18 lat. Ma szansę zostać graczem z absolutnego topu, kto wie może w finale Euro pojedynek Renato - Pogba :)