Sandecja pokonała w sparingu Cracovię

asinfo.
Sandecja Nowy Sącz pokonała w sobotnim meczu towarzyskim Cracovię 1:0. Zwycięską bramkę dla beniaminka LOTTO Ekstraklasy strzelił Bartłomiej Dudzic, były zawodnik „Pasów”.

*****
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:0 (1:0)
Bramka: Dudzic 40.

Sandecja: Radliński (46. Gliwa) - Kuban (46. Basta), Szufryn (46 Piter-Bucko), Nikołow, Słaby (46. Straus) - Dudzic (66. Danek), Baran (46. Gałecki), Kasprzak (46. Bilas), Trochim (46. Korzym), 20. Danek (46. Piszczek) - Kolew (66. Kuban).

Cracovia (I połowa): Sandomierski- Deleu, Malarczyk, Helik,Sowah (25' Pestka)- Dąbrowski, Dimun (35'Covilo), Cunta, Adamczyk, Wdowiak- Szczepaniak

(II połowa): Wilk - Jarzynka, Sosnowski, Ochał, Pestka - Ceglarz, Kanach (81 Supryn), Covilo (55 Dimun, 65 Lusiusz), Gawle - Adamczyk (55 Panek, 81 Strózik), Szewczyk.

Żółta kartka: Pestka.