betclic

Sandomierski: Ze Śląskiem czeka nas trudne spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 19/10/16 20:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Nie miałem zbyt dużo pracy w spotkaniach z Koroną i Wisłą Płock, ale to dzięki temu, że dominowaliśmy w tych dwóch meczach u siebie. Byliśmy częściej przy piłce i nie pozwalaliśmy zespołom przyjezdnym podchodzić pod naszą bramkę – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Cracovii, Grzegorz Sandomierski.

W meczu 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy "Pasy" zagrają na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Jacka Zielińskiego rozpoczęli już przygotowania do tego starcia i liczą na to, że w najbliższą sobotę bardzo dobrze zaprezentują się na boisku.

Nie ma co popadać w zachwyt. Cała drużyna pracuje nad zabezpieczeniem dostępu do naszej bramki i robi wszystko, by nasza defensywa była coraz mocniejsza z każdym rozgrywanym meczem – powiedział Grzegorz Sandomierski, cytowany przez "cracovia.pl".

Nie miałem zbyt dużo pracy w spotkaniach z Koroną i Wisłą Płock, ale to dzięki temu, że dominowaliśmy w tych dwóch meczach u siebie. Byliśmy częściej przy piłce i nie pozwalaliśmy zespołom przyjezdnym podchodzić pod naszą bramkę i stwarzać sobie groźnych sytuacji. To cieszy, ale ode mnie wymaga jeszcze więcej koncentracji – zaznaczył.

Ze Śląskiem czeka nas trudne spotkanie. Wiadomo, że wyjazdy nie do końca idą nam, jeszcze nie zainkasowaliśmy trzech punktów na obcym boisku w tym sezonie. Mamy jednak nadzieję, ze uda nam się przełamać w sobotę. Spodziewam się, że mecz może być otwarty, a wynik - mam nadzieję - na naszą korzyść – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7184
Oceny: +20352
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
21.10.2016 / 09:59:58
Oj będzie o wiele trudniej.

Tabela