betclic

Sane: Decyzję o przyszłości podejmę po Euro

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 14:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Napastnik Schalke 04 Gelsenkirchen Leroy Sane stwierdził, że o swojej przyszłości zadecyduje dopiero po zakończonych mistrzostwach Europy. Usługami snajpera od dawna zainteresowany jest Manchester City, a ostatnio do walki o jego podpis włączył się również Bayern Monachium.

Działacze klubu z Bawarii zamierzają wyłożyć za 20-latka około 50 milionów euro, natomiast włodarze The Citizens są skłonni zapłacić za jego usługi 30 milionów, ale funtów.

- Wciąż obowiązuje mnie kontrakt z Schalke i jestem tam szczęśliwy. Cały sezon skupiałem się tylko na grze i chciałem pomóc zespołowi - stwierdził reprezentant Niemiec. - Reszta odeszła na dalszy plan. Teraz mam przed sobą jeden cel - chcę być w kadrze na Euro. Decyzję o przyszłości podejmę po tym turnieju - dodał.

Podopieczni Joachima Loewa swoje pierwsze spotkanie w tej imprezie rozegrają dwa dni po ceremonii otwarcia, a ich rywalem będzie Ukraina. Przed wyjazdem na turniej pożegnają się z kibicami meczem przeciwko Węgrom w Gelsenkirchen (4 czerwca).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela