betclic

Santos: Serbia ma wspaniałych zawodników

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 09:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis/Shutterstock

W niedzielę Portugalia pokonała na wyjeździe Serbię 2:1 w meczu ósmej kolejki eliminacji do Euro 2016. Po spotkaniu szkoleniowiec gości, Fernando Santos przyznał, że jego zdaniem podopieczni Radovana Curicia zasłużyli na zajęcie drugiego miejsca w grupie I.

"Białe Orły" zakończyły ostatecznie swoje zmagania o awans do finałowej fazy rozgrywek na czwartej pozycji. W październiku zostały ukarane przez UEFA odjęciem trzech punktów za incydenty podczas przerwanego meczu z Albanią.

- Uważam, że Serbia ma w swoim składzie wspaniałych zawodników, którzy zasłużyli na drugie miejsce. Taka jest jednak piłka nożna i trzeba się z tym pogodzić - powiedział 61-letni trener cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

- Wiedziałem, że moi młodzi piłkarze mogą przyczynić się do końcowego zwycięstwa. Przygotowujemy kolejną generację zawodników i zamierzamy przetestować ich w najbliższych sparingach, aby byli gotowi do gry w finałach - podsumował.

Portugalia zajęła pierwsze miejsce w grupie I, mając w swoim dorobku 21 punktów. O siedem "oczek" wyprzedziła drugą Albanię.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!