betclic

Saul Niguez podpisał nowy kontrakt z Atletico

Ostatnia aktualizacja: 18/05/16 14:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. imagestockdesign / Shutterstock.com

Saul Niguez przedłużył kontrakt z Atletico Madryt – poinformowano na stronie internetowej hiszpańskiego klubu. 21-letni piłkarz związał się z drużyną "Los Colchoneros" umową, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku.

– Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się osiągnąć porozumienie z Saulem. To znakomity piłkarz, który trenował w naszej akademii. Obecnie znajduje się w świetnej formie, ale może sie jeszcze rozwinąć. To piłkarz z ogromnym potencjałem
– powiedział Jose Luis Perez Caminero.

Środkowy pomocnik jest wychowankiem Realu Madryt, ale w wieku 13 lat trafił do Atletico. W bieżącym sezonie rozegrał 47 meczów i zdobył dziewięć goli.

Niguez znalazł się w szerokiej kadrze Hiszpanii na Euro 2016. Ostateczny skład reprezentacji "La Roja" zostanie ogłoszony do 31 maja.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Behaviorakles
Zarejestrowany od: 659 dni
Ilość komentarzy: 727
Oceny: +662
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
18.05.2016 / 14:09:33
Gdy zbliżał się już w swojej podróży do Damaszku, olśniła go nagle światłość z nieba. A gdy upadł na ziemię, usłyszał głos, który mówił: "Saulu, Saulu, dlaczego Mnie prześladujesz?" "Kto jesteś, Panie?" - powiedział. A On: "Ja jestem Jezus, którego ty prześladujesz.

Tabela