betclic

Savić oficjalnie w Atletico

Ostatnia aktualizacja: 21/07/15 08:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Илья Хохлов/Ilya Khokhlov/Ilja Chochłow, wikipedia

Doniesienia mediów o transferze zawodnika AC Fiorentiny Stefana Savicia do Atletico Madryt zostały oficjalnie potwierdzone przez hiszpański klub na jego stronie internetowej.

24-latek przybył do Madrytu w poniedziałek. Następnie pozytywnie przeszedł badania lekarskie i podpisał kontrakt, który zwiąże go z drużyną "Rojiblancos" na kolejne pięć sezonów.

Dyrektor sportowy Atletico Jose Luis Perez Caminero wierzy, że reprezentant Czarnogóry będzie wzmocnieniem jego zespołu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że doszliśmy do porozumienia z Fiorentiną, ponieważ Stefan jest zawodnikiem z ogromnym potencjałem i ma przed sobą wspaniałą przyszłość - powiedział.

- Savić jest szybkim i silnym graczem. Mimo młodego wieku posiada spore doświadczenie wyniesione z grania w w najlepszych ligach. Jestem przekonany, że będzie dobrze do nas pasował - zakończył.

24-letni obrońca zaczynał swoją karierę w BSK Borca. Następnie bronił barw takich klubów jak: FK Partizan Belgrad, Manchester City oraz wspomniana Fiorentina. Tego lata był łączony m.in. z Manchesterem United.
Źródło: asinfo./własne
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!