Schalke rozbiło Borussię Moenchengladbach

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 20:08, Komentarzy: 3

0
3

Schalke 04 pokonało u siebie Borussię Moenchengladbach 4:0 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi. Ekipa z Gelsenkirchen przerwała serię pięciu porażek z rzędu i wygrała pierwszy mecz w sezonie.

Schalke Gelsenkirchen po pięciu ligowych porażkach przerwało w końcu złą passę i wygrało pierwszy mecz w sezonie. Drużyna Markusa Weinzierla rozbiła Borussię Moenchengladbach 4:0, a wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej połowie.

Na listę strzelców kolejno wpisywali się Eric Maxim Choupo-Moting, Leon Goretzka, oraz dwukrotnie Breel Embolo.

Dzięki wygranej zespół z Zagłębia Ruhry awansował na szesnaste miejsce w tabeli. "Źrebaki" spadły natomiast na dziewiątą pozycję w klasyfikacji.