betclic

Schneiderlin: nie byłem gotowy na transfer

Ostatnia aktualizacja: 12/08/15 11:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Matt Janzer, wikicommons

Nowy zawodnik Manchesteru United Morgan Schneiderlin przyznał, że dzięki występom w trzeciej lidze angielskiej poprawił swoją wytrzymałość psychiczną. Francuz jest przekonany, że po przejściu do "Czerwonych Diabłów" udźwignie odpowiedzialność, jaka na nim ciąży.

- Przez całe życie pracowałem na to, co właśnie się wydarzyło. Kiedy byłem młodszy, nie byłem gotowy na transfer do tak dużego klubu - powiedział Schneiderlin cytowany przez "Mirror".

- Gra w League One była najlepszym, co mi się przydarzyło. Zahartowała mnie fizycznie i psychicznie. Byłem otoczony dobrymi ludźmi, którzy pomogli mi zrozumieć w jaki sposób mogę stać się lepszym zawodnikiem - zaznaczył.

- Teraz, w wieku 25 lat, mam za sobą sporo różnych doświadczeń. Przejście do United, to była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć - dodał.

- Wiem, że gram ze świetnymi zawodnikami i że jestem w dobrym klubie. Nie mogę się doczekać, aż pokażę na co mnie stać - podkreślił.

Schneiderlin przeszedł do Manchesteru United w lipcu tego roku i związał się z nim czteroletnią umową. "Czerwone Diabły" zapłaciły za niego 27 milionów funtów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!