betclic

Schubert zwolniony z Borussii Monchengladbach

Ostatnia aktualizacja: 21/12/16 13:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kaesler Media / Shutterstock.com

Władze Borussii Monchengladbach zwolniły trenera Andre Schuberta. We wtorek jego byli podopieczni przegrali u siebie 1:2 VfL Wolfsburg, co walnie przyczyniło się do takiej decyzji włodarzy.

Schubert przyszedł do klubu we wrześniu 2015 roku - po tym, jak rezygnację złożył Lucien Favre. Szkoleniowiec wyciągnął zespół z ostatniej lokaty w tabeli na miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów. Okazało się, że to szczęście nie trwało długo.

- W ostatnim czasie odbyliśmy wiele rozmów, analizowaliśmy to, co się działo na boisku, ale w końcu razem z Andre doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie się rozstać - powiedział dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Max Eberl. - Andre sporo nam pomógł, ale rozwój zespołu został zatrzymany, a my musimy patrzeć na zadania, jakie mamy do wykonania w drugiej części sezonu. Zdecydowaliśmy się wykonać je z nowym trenerem - dodał.

Po 16 kolejkach drużyna z Moenchengladbach zajmuje 14. miejsce w tabeli. Wygrała cztery spotkania, tyle samo zremisowała i doznała aż ośmiu porażek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20482
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
20.01.2017 / 13:55:59
Kielich goryczy przelał się.

Tabela