Schweinsteiger pożegnał się z kadrą Niemiec [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 08:35, Komentarzy: 4

0
4

Piłkarska reprezentacja Niemiec pokonała w meczu towarzyskim Finlandię 2:0 (0:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Borussia-Park w Moenchengladbach.

Na listę strzelców po stronie podopiecznych Joachima Loewa wpisywali się odpowiednio w 55. minucie Max Meyer oraz Mesut Oezil. Grający na co dzień w londyńskim Arsenalu pomocnik definitywnie wynik starcia ustalił w 77. minucie rywalizacji.

Warto zaznaczyć, że był to ostatni mecz Bastiana Schweinsteigera w narodowej kadrze. 32-letni zawodnik, który na placu gry przebywał przez niemal siedemdziesiąt minut, w sumie na swoim koncie zanotował 121. spotkań w ekipie Die Mannschaft.