betclic

Schweinsteiger wspiera ofiary zamachów

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 17:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. 360b / Shutterstock.com

Pomocnik Manchesteru United, Bastian Schweinsteiger wyraził swoje ubolewanie dla rodzin ofiar, które straciły życie w zamachach terrorystycznych w Paryżu i Bejrucie.

Kapitan reprezentacji Niemiec wraz z kolegami spędził noc z piątku na sobotę na Stade de France. Reprezentacja Niemiec dopiero w sobotę wróciła do domu.

- Nadal brakuje mi słów odnośnie tego, co stało się w piątek. Moje wyrazy współczucie płyną do wszystkich osób, które zostały dotknięte tą tragedią. Modlę się także za ludzi, którzy stracili życie dzień wcześniej w Bejrucie. Niezależnie od tego, skąd pochodzisz, czy w co wierzysz, jesteśmy jednością - napisał na Twitterze Bastian.

Przypomnijmy, że prawie 140 osób zginęło w zamachach w Paryżu - podała agencja Reuters, powołując się na dane władz miasta. Około 100 osób terroryści zabili w sali koncertowej Bataclan, kolejne 40 ofiar zginęło w pozostałych zamachach w Paryżu. Agencja AFP podała, że do ataków doszło w siedmiu miejscach. Prezydent Francois Hollande ogłosił stan wyjątkowy w całym kraju.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!