Seamus Coleman: Za bardzo się cofnęliśmy

Ostatnia aktualizacja: 14/06/16 13:30, Komentarzy: 1

0
1

Irlandia zremisowała w swoim pierwszym meczu na Euro 2016 ze Szwecją 1:1. Seamus Coleman powiedział, że jego drużyna za bardzo się cofnęła po zdobyciu bramki.

Zespół Martina O'Neilla prowadził po trafieniu Wesa Hoolahana w 48. minucie. Szwedzi jednak doprowadzili do remisu za sprawą samobójczego trafienia Ciarana Clarka w 71. minucie.

- Jesteśmy rozczarowani, że nie udało nam się wygrać. Trochę za bardzo się cofnęliśmy po strzeleniu gola
- powiedział Coleman, cytowany przez "BBC".

- Teraz musimy w kolejnym meczu z Belgią poszukać kompletu punktów - podkreślił irlandzki obrońca, który zaliczył asystę przy trafieniu Hoolahana.

Irlandia z Belgią zagra 18 czerwca w Bordeaux. Jej ostatnim rywalem w grupie E będzie 22 czerwca reprezentacja Włoch.