betclic

Sebastian Mila: Czuję ogromny głód gry

Ostatnia aktualizacja: 09/01/17 12:29, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Nowy rok to nowe nadzieje i nowe perspektywy. Te, które nas czekają rysują się w dobrych barwach, więc musimy poświęcić się im w stu procentach - mówił kapitan Lechii Gdańsk Sebastian Mila w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.

Reprezentant Polski nie ukrywa, że bardzo się cieszy z powrotu na boisko. -
Mój głód gry jest ogromny, bo dużą część rundy jesiennej straciłem z powodu kontuzji. W końcówce roku dostałem swoje szanse od trenera, co dało mi dużo satysfakcji. Cieszę się, że mogłem pomóc chłopakom w tych kilku spotkaniach. Poza tym starałem się wykonywać swoją robotę jako kapitan drużyny nie tylko na boisku, ale i w szatni. Tak samo będzie na wiosnę - przekonuje doświadczony pomocnik. - Nawet jeśli nie będę miał okazji do regularnych występów, to nie będę odpuszczał i napierał na chłopaków na treningach, by dzięki rywalizacji mogli być w najlepszej formie. A kiedy pojawię się na boisku, to chcę dać jak najwięcej jakości drużynie - dodaje.

- Ja poświęcam się Lechii w stu procentach, podobnie jak reszta zawodników. Dbamy o to, by nie pominąć żadnego szczegółu, pielęgnujemy to, co dobre, a złe rzeczy szybko naprawiamy. Mamy przed sobą dobrą perspektywę na nowy rok i wiążemy z nimi duże nadzieje. A jeśli chodzi o deklaracje, to składaliśmy je na początku rozgrywek, więc nie ma co ich powtarzać. Trzeba skupić się na każdym najbliższym kroku. Teraz najważniejsze są zimowe przygotowania. Chcę dobrze przepracować obóz, by od samego startu rundy wiosennej być w odpowiedniej dyspozycji - zakończył swoją wypowiedź podopieczny Piotra Nowaka.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
zielu87
Zarejestrowany od: 183 dni
Ilość komentarzy: 114
Oceny: +843
Kibicuje:
Górnik Łęczna Hetman Zamosc Motor Lublin
09.01.2017 / 15:27:07
renta
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 765 dni
Ilość komentarzy: 5913
Oceny: +30059
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
09.01.2017 / 14:44:45
zjedz snikersa, glodny nie jestes sobą

Tabela