betclic

Sebastian Mila: Nie boimy się wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 01/04/16 10:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W ramach 29. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Przed rozpoczęciem rywalizacji kapitan "Biało-Zielonych", Sebastian Mila przyznał, że jego zespół czeka trudne zadanie.

- Trzeba wygrać i czekać na inne wyniki, chociaż zwyciężyć na Legii nie jest prostą sprawą. Czekamy z niecierpliwością, jesteśmy zwarci i gotowi, ale zdajemy sobie sprawę, że nie jedziemy do byle jakiej drużyny, tylko do głównego pretendenta do tytułu mistrza Polski. Uważam, że Legia jest w tej chwili najlepszym zespołem w Polsce i nie będzie łatwo z nią wygrać, lecz my nie boimy się wyzwań - powiedział 33-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bardzo dobrze znamy wielu zawodników Legii, to nie są anonimowi piłkarze. Mimo klasy rywala i ogromnego szacunku koncentrujemy się na sobie. Musimy pamiętać o tym, że trzeba patrzeć na swoją dyspozycję w tym dniu, a nie na przeciwnika. Sądzę, że ostateczną decyzję podejmie trener, który ma w głowie pomysł na ten mecz, przekaże nam go, a my postaramy się go zrealizować tak, żeby zapewnić sobie zwycięstwo - dodał.

- Wielokrotnie powtarzaliśmy, że dobrze czujemy się u siebie na własnym terenie, kiedy nas wspierają. Zrobimy wszystko, aby ta liczna grupa, która uda się do Warszawy mogła cieszyć się z naszego zwycięstwo. Nie zapominamy jednak z kim gramy i jakiej rangi jest przeciwnik - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!