betclic

Sebastian Nowak: Nie możemy się poddawać

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 11:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Bramkarz Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Sebastian Nowak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół czeka ciężka walka o utrzymanie w Ekstraklasie.

- Byłem w Górniku Zabrze, który przed kilkoma sezonami, niespodziewanie dla wszystkich, znalazł się na dole tabeli i robił wszystko, żeby się z niej wydostać. Ostatecznie to się nie udało. Wtedy mimo, że mieliśmy dobry zespół z trenerem Henrykiem Kasperczakiem, to nie odczuwaliśmy aż tak bardzo presji. Była duża. Wziął ją jednak na siebie szkoleniowiec. Teraz jestem w Termalice Bruk-Becie, którą też czeka ciężki bój o pozostanie w ekstraklasie. W tej sytuacji potrzebny nam jest spokój. Walka o utrzymanie to dla nas nowa sytuacja. Do tej pory rywalizowaliśmy o wyższe cele. Nie możemy się jednak poddać - powiedział 34-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie możemy sobie wmówić, że jesteśmy słabi. Wszyscy wierzymy, że pozostaniemy wśród najlepszych zespołów w Polsce - dodał.

W 31. kolejce Ekstraklasy Termalica zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
- W naszej sytuacji niezwykle ważny jest początek. Od niego zależy czy odpowiednio ustawimy sobie rozgrywki. Musimy koncentrować się na sobie i od razu punktować. I taki jest nasz cel w Bielsku-Białej - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela