betclic

Sebastian Rudol: Piast wykorzystał swoje sytuacje

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 12:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– Liczby pokazują, że Piast jest groźny. Wiedzieliśmy, że Mraz ma niezłe dośrodkowania, a mimo to daliśmy się zaskoczyć. Musimy jednak patrzeć na siebie i punktować w następnych spotkaniach – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie piłkarz Pogoni Szczecin, Sebastian Rudol.

Piastunki wygrały przed własną publicznością z Portowcami 2:1 w ramach 34. kolejki Ekstraklasy. Bramki w tym meczu dla podopiecznych Radoslava Latala strzelali odpowiednio Sasa Zivec i Martin Nespor. Natomiast honorowego w ostatecznym rozrachunku gola dla przyjezdnych zanotował Wladimer Dwaliszwili.

– Zaraz po meczu trener powiedział nam, że na pewno nie byliśmy drużyną gorszą, a nawet ten mecz był ze wskazaniem na nas, bo mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Taka jest piłka. Piast wykorzystał swoje sytuacje. Nie zawsze liczba sytuacji decyduje o tym kto wygra – powiedział 21-letni zawodnik, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

– Liczby pokazują, że Piast jest groźny. Wiedzieliśmy, że Mraz ma niezłe dośrodkowania, a mimo to daliśmy się zaskoczyć. Ich gra często składa się do prostych środków i umiejętnie potrafią zagrać piłkę do napastników. W taki sposób stwarzają sobie sytuacje. Musimy patrzeć na siebie i punktować w następnych spotkaniach
– kontynuował.

– Nie mamy nic do stracenia, dlatego wychodzimy ustawieniem z dwoma napastnikami. Staramy się wychodzić ofensywnie na kolejnych przeciwników, bo chcemy wygrywać mecze. Mamy dość remisów, nie chcemy przegrywać. Stwarzamy sobie sytuacje, ale piłka jest taka, że trzeba je wykorzystywać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!