Segunda Division: Remis drużyny Wilka

Piotr Drabik, flickr.com
Real Saragossa zremisował na wyjeździe z CD Leganes 1:1 w meczu trzeciej kolejki drugiej ligi hiszpańskiej. W zespole gości całe spotkanie rozegrał polski pomocnik Cezary Wilk. W 60. minucie gry, obejrzał żółtą kartkę.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Borja Lazaro chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy. Wyrównał w 71. minucie spotkania Jorge Diaz. Dla Cezarego Wilka był to trzeci występ w barwach nowej drużyny. W poprzedniej kolejce 29-letni piłkarz zdobył gola.

Real Saragossa zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli. Piłkarze Ranko Popovicia mają na swoim koncie pięć punktów. W następnej kolejce ich rywalem będzie Cordoba.

W innym niedzielnym meczu, swoją pierwszą porażkę w tym sezonie poniosła Osasuna Pampeluna. Drużyna z Estadio El Sadar przegrała na wyjeździe 1:2 z Almerią.